Tyrimai

Tyrimų paketas persirgus COVID-19

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Tyrimas atliekamas tik mūsų punktuose.
Koronaviruso forma, tai dar nereiškia, kad nukritus temperatūrai liga baigėsi ir galite lengviau atsikvėpti. Virusas pažeidžia ne vien plaučius, bet ir kitus vidaus organus bei nervų sistemą, todėl net dešimtadaliui visų pacientų dar ilgai išlieka varginantys ligos požymiai – išsivysto pokovidinis sindromas.

daugiau
Oda. Nagai. Plaukai. (tyrimų programa moterims)
tyrimai

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Sveikas vidus — graži išorė. Ko gero daugeliui moterų spindinti oda, sveiki ir stori plaukai, ir stiprūs nagai yra tikslas, kurio siekiama. Norint pasiekti geriausių rezultatų ir sutvarkyti atitinkamas problemas reikia jas tvarkyti iš pagrindų. Mūsų sukurtas tyrimų paketas moterims padės identifikuoti jūsų problemas ir jas išspręsti.
Pradėkime kurti grožį iš vidaus.

daugiau
„Bičiulio“ tyrimas (tyrimų paketas vyrams)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Greitėjant gyvenimo tempui, daugelis vyrų visiškai pasineria į kasdienius darbus ir aukštų lūkesčių bei standartų nulemtus rūpesčius. Siekdami karjeros ir materialinės gerovės, jie dažnai pamiršta asmeninį gyvenimą ir santykius su artimiausiais žmonėmis. Vyrai dažnai skundžiasi libido sumažėjimu, o tai labai dažnai susiję su žema saviverte ir emocine įtampa, jie dažnai lydimi baimės, nepilnavertiškumo ir gėdos jausmo. Pirma pagalba – išsiaiškinti priežastis, o tai padaryti itin paprasta. Tyrimų paketas subalansuotas VYRAMS.

daugiau
Lytiškai plintančių infekcijų tyrimas - Meilės kraitis

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ ŠLAPIMO.

LPI (Lytiškai plintančiomis infekcijomis) dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių metu. Negydomos šios infekcijos savaime nepraeina, jos gali sukelti įvairių komplikacijų, kaip dubens uždegiminė liga, nevaisingumas, nėštumo komplikacijos, reaktyvinis artritas ir kt. Dažnas lytinių partnerių keitimas, atsitiktiniai lytiniai santykiai didina tikimybę užsikrėsti. Įtarus LPI, tiriami ir gydomi turėtų būti abu lytiniai partneriai.

GALIMI TYRIMŲ PAKETAI:

NR.4 • NR.7 • NR.10

daugiau
Lipidograma

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Cholesterolio tyrimas padeda sužinoti jo koncentraciją kraujyje. Ši informacija naudinga, jeigu norite laiku pasirūpinti savo sveikata ir sužinoti ar nerizikuojate susirgti širdies ligomis. Bendrasis cholesterolio tyrimas gali padėti nustatyti tik bendrą šios medžiagos koncentraciją kraujyje, tačiau išsamesnis tyrimas – lipidograma, leis sužinoti, kiek Jūsų kraujyje yra „gerojo“ bei „blogojo“ cholesterolio.

Lipidograma – 4 tyrimų kompleksas: bendrojo cholesterolio, DTL cholesterolio (didelio tankio lipoproteinai), MTL cholesterolio (mažo tankio lipoproteinai) ir trigliceridų (TG ) koncentracijos nustatymas kraujo serume. Visi tyrimai nustatomi pacientui nevalgius 12–14 val.

daugiau
Saulės vonios (vitamino D tyrimas)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Vitamino D trūkumas yra plačiai paplitęs reiškinys. Teigiama, kad žiemą šio vitamino nepakanka daugiau kaip 80 proc. mūsų planetos gyventojų. Lietuva ne išimtis – saulėtų dienų palyginti turime nedaug, o ir saulėje, dėl žalingų ultravioletinių spindulių poveikio, stengiamės būti tik prisidengę ar išsitepę apsauginiais kremais. Dažniausiai vitamino D trūkumas pasireiškia vėlyvą žiemą ir ankstyvą pavasarį. Vitamino D stoka prikviečia pavojingas ligas. Jei pradėjote dažniau peršalti ar net gripuoti, jaučiate nuovargį, apima depresija, skauda kaulus ar raumenis, paskubėkite atlikti D vitamino tyrimą.

daugiau
ŽIV (žmogaus imunodeficito viruso 1/2 antikūnai)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

ŽIV – žmogaus imunodeficito virusas, naikinantis žmogaus imuniteto ląsteles, saugančias organizmą nuo bakterijų, virusų, grybelių, pirmuonių. Negydant ŽIV visiškai sunaikina žmogaus imuninę sistemą, išsivysto taip vadinamos oportunistinės infekcijos (infekciją sukelia paprastai žmogui visai nepavojingos jo viduje nuolatos gyvenančios bakterijos) ir žmogus miršta. Paskutinė ŽIV infekcijos stadija vadinama AIDS (angl. Acquired Immune Deficiency Syndrome) – įgytu imunodeficito sindromu.

daugiau
BKT ir CRB (bendras kraujo ir C-Reaktyviojo baltymo tyrimas)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

BKT ir CRBtyrimas yra greitas, neskausmingas, jo atsakymai gaunami itin greitai, o uždegiminį procesą parodo jau po 6 valandų nuo jo pradžios. CRB kraujo tyrimas yra vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų nustatyti uždegimą bei atlikti tolimesnius tyrimus.

daugiau
Kepenų ištyrimo programa

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Ar kada susimąstėte, kokią įtaką daro jūsų organizmui vartojamas alkoholis ir ilgi vakarojimai prie sotaus stalo?
Kad ir ką suvalgytume, ypač išgertume, – žmogaus kepenys reaguoja. Kepenyse sunaikinami kraujyje esantys pavojingi medžiagų apykaitos produktai. Todėl be galo svarbu, kad būtų laiku atliekamas tyrimas.

daugiau
Pirminė skydliaukės ištyrimo programa

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Greitai nuvargstate, blogėja atmintis, kamuoja nerimas ar net depresija, nuolat šalta? O gal slopsta seksualumas, prigeso žvilgsnis, sausėja oda, slenka plaukai, auga svoris, be priežasties pila prakaitas, permuša širdį, sutriko mėnesinės? Paskubėkite išsitirti skydliaukę! Kai ji hormonų gamina per mažai, susergame hipotiroze, o kai per daug – hipertireoze.

Skydliaukė – labai reikšminga, jos hormonai reguliuoja visą žmogaus medžiagų apykaitą organizme.

daugiau
Vėžio žymenų tyrimas (kiaušidžių/krūtų/kasos/skrandžio)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Vėžio ląstelės intensyviau gamina tam tikras baltymines medžiagas, kurių sveiko, nesergančio organizmo ląstelės gamina labai nedaug. Šias medžiagas, atlikus tyrimus, galima aptikti kraujyje. Jos vadinamos vėžio žymenimis.
Sveiko žmogaus kraujyje aptinkami nedideli kiekiai įvairių vėžio žymenų. Sergant vienokiu ar kitokiu vėžiu, jo ląstelės ima intensyviai išskirti atitinkamus vėžio žymenis, tuomet kraujyje jų aptinkama daugiau – lygis viršija normalų.

daugiau
ImuPro (padidėjusio jautrumo maistui tyrimas)

TYRIMAI ATLIEKAMI IŠ KAPILIARINIO (PIRŠTO) KRAUJO.

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti specifinius IgG antikūnus, kurie parodo padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, bet nėra jiems alergiškas. Tyrimas atliekamas Imunofermentinės (IFA) analizės metu – ELISA (angl. enzyme-linked immunosorbent assay) metodu, skirtu nustatyti IgG antikūnus prieš maisto alergenus žmogaus serume.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

daugiau