Echoskopas1

Echoskopija


Echoskopija yra neinvazinis ir saugus diagnostikos metodas, kuris leidžia įvertinti vidaus organų ir kraujagyslių būklę.

Mūsų klinikoje galite atlikti įvairių kūno sričių echoskopiją, įskaitant pilvo, skydliaukės, krūtų, sąnarių, širdies ir kitų organų tyrimus.

Echoskopijos paslaugos teikiamos kvalifikuotų ir patyrusių radiologų-echoskopuotojų, kurie padės nustatyti galimas ligas ir patologijas. Echoskopijos tyrimas yra skiriamas tiek profilaktiškai, tiek esant gydytojo siuntimui.

Registracija
Neurologas

Neurologija


Neurologas – specialistas, kuris rūpinasi centrinės ir periferinės nervų sistemos būkle, smegenų bei įvairių nervinių sutrikimų diagnostiniais tyrimais ir gydymu.

Tokių kaip: nugaros ir galvos skausmai, atminties sutrikimai, galvos svaigimas, galvos ir nugaros smegenų kraujotakos sutrikimai, išsėtinė sklerozė, epilepsija, Parkinsono liga ir kitos judesių sutrikimų ligos, Alzheimerio liga ir kitos demencijos, uždegiminės, degeneracinės, demielinizuojančios, neuroraumeninės, periferinės nervų sistemos ligos.

Neurologija labai susijusi su bendrąja medicina, nes daugybė ligų gali simuliuoti neurologinius simptomus. Dėl minėtos priežasties, gydytojas neurologas, norėdamas nustatyti tikslią diagnozę ir paskirti reikiamą gydymą, gali pacientą siųsti kitų specialistų konsultacijai.

Registracija

Skausmo mezoterapija

Skausmo mezoterapija – kas tai?

Mezoterapija yra vienas iš seniausių gydymo būdų, pagrįsta principu – suleisti vaistą į vietą, kurioje jo veikimas yra būtinas, o ne prisotinti juo visą kūną. Turintis itin greitą ir ilgalaikį gydomąjį vaidmenį nuo skausmo.

Tai terapinė technika, kurios metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius suleidžiama mažų dozių vaistinių ar biologiškai aktyvių medžiagų. Vaistai yra įvedimi kuo arčiau paveiktos zonos, todėl gydymas itin efektyvus. Paveikdamas skausmo židinį, užkerta kelią jo plitimui. Tai bene veiksmingiausia priemonė, lėtiniam ir ūmiam skausmui mažinti.

Tinkamai parinkti komponentai palengvins kaklo, nugaros, juosmens, sąnarių skausmą, sumažins tinimą, uždegimus.

Registracija

Kraujo tyrimai


Mūsų centre atliekami skirtingų rūšių laboratoriniai tyrimai vaikams ir suaugusiems – nuo įprastinių kraujo tyrimų iki kompleksinių ištyrimų programų. 

Registracija

Intraveninė terapija

Medikamentų įvedimas intraveniniu būdu žinomas, kaip vienas efektyviausių metodų greitai pagerinti savijautą – papildyti organizmą skysčiu, mineralais, vitaminais, detoksikuoti, atstatyti energingumą, darbingumą.

Daugiau

Koinfekcijų tyrimas

Kraujo mėginiai tiriami specialiu mikroskopavimo būdu, kurio pagalba ieškoma babeziozės, bartoneliozės, anaplazmozės, mikoplazmozės ligų sukėlėjų.

Tyrimo atsakymas gaunamas per 14 dienų, lietuvių kalba. Būtina išankstinė registracija.

Kainos

Gydytojo konsultacija

Mūsų klinikoje dirba tik kompetetingi, savo srities specialistai, kad galėtume jums užtikrinti geriausią patirtį naudojantis mūsų paslaugomis. Konsultacijos vyksta kontaktiniu būdu bei per nuotolį. Išrašome el. receptus.

Registracija

LED šviesos terapija


LED šviesos terapija yra neinvazinis gydymo metodas, kurio metu naudojama specialaus ilgio šviesos bangos energija, skatinanti odos atsinaujinimą ir gijimą. Išskirtinių savybių dėka paveikiamas skirtingas odos gylis, todėl pasiekiami akivaizdžiai matomi rezultatai.

1 terapija (15 min.) – 15€

3 terapijos (3×15 min.) – 28€

5 terapijos (5×15 min.) – 38€

Registracija