Echoskopas1

Echoskopija


Echoskopija yra neinvazinis ir saugus diagnostikos metodas, kuris leidžia įvertinti vidaus organų ir kraujagyslių būklę.

Mūsų klinikoje galite atlikti įvairių kūno sričių echoskopiją, įskaitant pilvo, skydliaukės, krūtų, sąnarių, širdies ir kitų organų tyrimus.

Echoskopijos paslaugos teikiamos kvalifikuotų ir patyrusių radiologų-echoskopuotojų, kurie padės nustatyti galimas ligas ir patologijas. Echoskopijos tyrimas yra skiriamas tiek profilaktiškai, tiek esant gydytojo siuntimui.

Registracija

Koinfekcijų tyrimas

Kraujo mėginiai tiriami specialiu mikroskopavimo būdu, kurio pagalba ieškoma babeziozės, bartoneliozės, anaplazmozės, mikoplazmozės ligų sukėlėjų.

Tyrimo atsakymas gaunamas per 14 dienų, lietuvių kalba. Būtina išankstinė registracija.

Kainos

Kraujo tyrimai


Mūsų centre atliekami skirtingų rūšių laboratoriniai tyrimai vaikams ir suaugusiems – nuo įprastinių kraujo tyrimų iki kompleksinių ištyrimų programų. 

Registracija

Intraveninė terapija

Medikamentų įvedimas intraveniniu būdu žinomas, kaip vienas efektyviausių metodų greitai pagerinti savijautą – papildyti organizmą skysčiu, mineralais, vitaminais, detoksikuoti, atstatyti energingumą, darbingumą.

Daugiau

Gydytojo konsultacija

Mūsų klinikoje dirba tik kompetetingi, savo srities specialistai, kad galėtume jums užtikrinti geriausią patirtį naudojantis mūsų paslaugomis. Konsultacijos vyksta kontaktiniu būdu bei per nuotolį. Išrašome el. receptus.

Registracija

LED šviesos terapija


LED šviesos terapija yra neinvazinis gydymo metodas, kurio metu naudojama specialaus ilgio šviesos bangos energija, skatinanti odos atsinaujinimą ir gijimą. Išskirtinių savybių dėka paveikiamas skirtingas odos gylis, todėl pasiekiami akivaizdžiai matomi rezultatai.

1 terapija (15 min.) – 15€

3 terapijos (3×15 min.) – 28€

5 terapijos (5×15 min.) – 38€

Registracija