Pati didžiausia kvailystė – aukoti savo sveikatą, nesvarbu dėl ko: dėl turtų, karjeros, išsilavinimo, šlovės. Greičiau priešingai – sveikatai nieko nereikia gailėti.
ARISTOTELIS

Kas yra intraveninė terapija?

Medikamentų įvedimas intraveniniu būdu žinomas, kaip vienas efektyviausių metodų greitai pagerinti savijautą – papildyti organizmą skysčiu, mineralais, vitaminais, detoksikuoti, atstatyti energingumą, darbingumą. Jaučiatės išsekę? Kamuoja nuovargis? Sunku atgauti jėgas po didelio fizinio krūvio? Galbūt ilgai sirgote ir šiuo metu reikia atstatyti prarastą skysčių balansą? Šiuo metu ypač populiarėja intraveninė terapija – procedūra, kurios metu gali būti atliekamas tiek gydymas, tiek gyvenimo kokybės gerinimas.

Kam reikalinga intraveninė terapija?

Gyvename greitai kintančiame pasaulyje su daug pasirinkimų. Intraveninė terapija pritaikyta tiems, kurie gyvena bėgime, patiria daug streso ar įtampos ir nespėja kokybiškai pailsėti ir atsigauti.  Ypatingai naudą galima pajusti atsistatant po ligos ar mažinant simptomus vis dar sergant. Didelią įtaką padarys intensyviai sportuojantiems bei didelį fizinį krūvį patiriantiems žmonėms. Lašinė terapija gali būti skiriama ne tik prarasto skysčių kiekio atstatymui. Atsižvelgiant į paciento būklę, nusiskundimus ir atliktų tyrimų rezultatus, papildomai gali būti skiriami vitaminai, mineralai, priešuždegiminiai vaistai, analgetikai, vaistai nuo pykinimo ir kiti medikamentai. Lašinės terapija yra greita ir efektyvi priemonė savijautai pagerinti ir po gausesnio alkoholio vartojimo. Ne paslaptis, kad nesaikingas alkoholio vartojimas sukelia intoksikaciją, dehidrataciją, organizme sutrinka elektrolitų pusiausvyra. 

Kaip vyksta procedūra?

Suderintu laiku atvykstate vizitui pas gydytoją. Konsultacijos metu išsakote savo problemas, pageidavimus. Atliekame bendruosius kraujo tyrimus ir gydytojas parenka Jums tinkamiausią lašinių sudėtį, kuri skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių, negalavimų ar pageidavimų. Tokiu būdu mes užtikrinsime didžiausią naudą jūsų organizmui. Tuomet slaugytoja įveda jums intraveninį kateterį ir pradedama terapija.

Svarbu paminėti

Svarbu atkreipti dėmesį, kad organizmo stiprinimą intraveninėmis lašinėmis privalo skirti gydytojas, kuris, įvertina paciento sveikatos būklę, galimas alergines reakcijas. Siekiant pasirinkti optimalų gydymo metodą, prieš intraveninę terapiją būtina atlikti tam tikrus laboratorinius tyrimus.

kuri lašinė tinkamiausia jums?

Į šį klausimą atsakys mūsų kompetetingi gydytojai.

Individuali intraveninė terapija

Gydytojas parenka Jums tinkamiausią lašinių sudėtį, kuri skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių, negalavimų, pageidavimų ir atliktų kraujo tyrimų rezultatų.

Kaina nuo 68.00€

Vitaminų kokteilis

Rekomenduojama intensyviai dirbantiems, neturintiems galimybės kasdien reguliariai vartoti vitaminų bei mineralų arba kaip organizmą atstatanti priemonė po persirgtų ligų.

Kaina 68.00€

Priešuždegiminė intraveninė terapija

Rekomenduojama atsistatant po ligos ar mažinant ligos simptomus ar vis dar sergant. 

Kaina 68.00€

Persirgus COVID-19 ar kita virusine liga

Rekomenduojama po virusinių ligų, kad organizmas būtų kuo greičiau atstatytas. Sumažinti ligos sukeltus padarinius.

Kaina 68.00€

Sportuojantiems

Rekomenduojama intensyviai sportuojanties, kai reikalingas organizmo atstatymas bei reikalingų mikroelementų papildymas kūnui.

Kaina nuo 68.00€

Grožiui

Oda, plaukai, nagai – trys pagrindiniai aspektai norint jaustis ir atrodyti gyvibingai. Ši intraveninė terapija subalansuota, kad oda švytėtų, plaukai blizgėtų bei nagai būtų stiprūs ir nelūžinėtų.

Kaina nuo 68.00€

Elektrolitus ir mikroelementus atstatanti

Svarbiausių mikroelementų bei elektrolitų atstatymas organizme. Gerai savijautai.

Kaina 68.00€

Detoksikacija po alkoholio vartojimo

 Tai efektyvi priemonė savijautai pagerinti ir po gausesnio alkoholio vartojimo. Ne paslaptis, kad nesaikingas alkoholio vartojimas sukelia intoksikaciją, dehidrataciją, organizme sutrinka elektrolitų pusiausvyra. Ši lašinė padės per optimaliai trumpą laiką detoksikuoti organizmą.

Kaina nuo 180.00€

Glutationo terapija
Glutationas – tai jūsų organizmo gynimo sistema, bet gyvenant pilnaverčiam gyvenimui, jo gali nepakakti.
Antioksidacinė gynimo jėga: Glutationas yra galingas antioksidantas, kuris padeda organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais ir saugoti jūsų ląsteles nuo pažeidimų.
Imuninės sistemos stiprinimas: Glutationo terapija gali padėti stiprinti jūsų imuninę sistemą ir padėti organizmui atspariau kovoti su infekcijomis.
Energetinis šuolis: Glutationas gali padėti jums jaustis energingais ir atsigaunant po streso.

Kaina nuo 45.00€